השכרת רכב בישראל - להשכיר רכב

רנטלקארס.קום [ראו באנר מצורף]
הוא אתר לביצוע השכרת רכב בכל העולם וגם בישראל הפועל בשיטה של מכרז, אתם מבצעים השכרת רכב בישראל דרך האתר המקושר לרוב חברות השכרת הרכב בישראל, למזמינים דרך אתר זה יש עד 15% הנחה, רנטלקרס למעשה מבצעת פעולות של שיווק השכרת רכב בישראל בכל העולם עבור חברות אלה, המתחייבות לה בהנחה ללקוחות המבצעים את השכרת הרכב בתמורה לפרסום העולמי שניתן ללא תשלום, כך נוצר מצב של מה שקרוי win win מחד חברות השכרת רכב בישראל מקבלת הרבה לקוחות מכל העולם שמבצעים השכרת רכב בישראל דרך קנטלקארס, ואתם לקוח הקצה מקבל הנחה משמעותית על ביצוע ההשכה דרך אתר אינטרנט זה, פשוט, קל , זול ומתשלם.

בעמוד השכרת רכב בישראל נספק לכם מידע וטיפים על כל מה שקשור להשכרת רכב בישראל, מהפרטים הקטנים ביותר עד הגדולים ביותר, מהפרטים הכאילו פחות חשובים עד הפרטים המשמעותיים ביותר. בעמוד השכרת רכב בישראל נספק מידע על, איך להשכיר רכב, מה מומלץ לעשות לפני ששוכרים רכב, בדיקות, קבוצות ועוד... הנה מתחילים.

1. לפני הזמנת הרכב בדקו אינטרנטית או טלפונית מחירים. בדקו והשוו מחירים של מספר מכוניות במספר סוכנויות רכבים, בדקו את טווח המחירים של השכרת רכב בישראל, רק כך תדעו ותבינו להתאים לעצמכם את התקציב ולא תיזרקו כסף לשווא.

2. מהי מטרת השכרת הרכב?  לפני שתגשו לסוכנות שאלו את עצמכם מה מטרת השכרת הרכב בישראל, ע"י שאלה זו תוכלו למקד את סוג המכונית אשר תרצו לשכור, שאלות כמו, לאן אתם נוסעים? איזה גודל תא מטען אני צריך? משפחה, פרטי, כמה מזוודות יש? לכמה ימים אני זקוק לרכב? שאלות אלו הן שאלות של נוחות , ככל שתיהיו יותר ממוקדים בשאלות כך הרכב אשר תשכירו יהיה לכם יותר נוח ואפקטיבי.

3. שרות, בדקו את סוכנויות הרכבים לגבי השרות שלהם, השרות חשוב לשם ביטחון ואמון בגורם ממנו הינכם שוכרים את הרכב. את מתן השרות של הסוכנויות ניתן לבדוק בדרכים הבאים :
א. דרך האינטרנט, כנסו לאתר האינטרנט של החברה, קראו אם האתר ברור, בדקו אם האתר אמין ע"י זה שהוא לא מוביל אתכם לכל מיני אתרים מפוקפקים או עמודים חסומים באינטרנט, ראו אם האתר " מזמין " .
ב. דרך הטלפון, צרו קשר טלפוני עם החברה, ראו אם השרות אדיב, הבינו עם אנשי המכירות מקצועיים. אל תתפשרו זהו הכסף שלכם ויש לכם את זכות לדעת ולהבין את כל מה שקשור בהשכרת רכב בסוכנות זו או אחרת, אל תתבייישו לשאול שאלות.
ג. גשו לסוכנות וראו אם המקום נקי ומסודר, ראו את המכוניות אם נקיות הן, ראו כמה זמן לוקח לפקידים לטפל בכם.

4. אחד מהנקודות החשובות ביותר, כאשר החלטתם על סוכנות ועל מכונית בידקו היטב את המכונית לגבי שריטות, כתמים במושבים, בידקו באופן יסודי, צלמו את השריטות, דווחו על השריטות ובקשו שנציג החברה יהיה עמכם בעת הבדיקה. הסוכנות בקלות יכולה לתבוע אתכם על שריטות נוספות.

5. בדקו במכונית אם יש גלגל נוסף ( גלגל רזרבי ), בדקו אם יש וסט צהוב, בדקו אם יש משולש זהירות במכונית, אין לדעת אם תצטרכו את אחד מהנ"ל.

6. קראו את חוזה השכרת הרכב, קראו את אותיות הקטנות של החוזה.

7. שלוש קבוצות עיקריות של רכבים :
א. רכבים קומפקטים ידניים.
ב. רכבים משפחתיים ידניים או אוטומטים.
ג. רכבים מנהליים ומסחריים.
קבוצה נוספת לא בכל הסוכנויות , קבוצה ד.  ג'יפים.

8. כאשר אתם מחזירים את המכונית הקפידו למלא את מיכל הדלק לפני החזרת המכונית, בסוכנות תשלמו יותר על הדלק. בידקו איזה דלק " שותה" הרכב, טעות עלולה לעלות ביוקר.

7. השתדלו לשמור על ניקיון הרכב, המנעו מכתמים על המושבים, הסוכנויות תקנוס אתכם עם המכונית לא תחזור באותו מצב בו נלקחה, השתמשו בשקית אשפה.

8. נהגים, הנהג של הרכב יהיה הנהג שנרשם או שרכש את הרכב. בדקו אם נהג נוסף יצטרך לשלם עוד סכום על המחיר, אם כן אז עדיף שתשלמו עוד קצת כסף מאשר שתשלמו קנס על נהג שאסור לו לנהוג במכונית.

9. בידקו עם עצמכם איזה מתקנים תצטרכו במכונית, מערכת ניווט, כסא לילדים קטנים, כסא לתינוקות ועוד..  אל תשכחו להזמין מתקנים אלו לפני שתגיעו ליום ההשכרה של הרכב, אתם לא רוצים שיגמר המלאי למתקן זה או אחר.

10. חשוב מאוד. אסור לשכוח, כל אזרח ישראלי יצטרך לשלם  16  אחוז מע"מ מהמחיר למעט אילת.

11. בעת איסוף הרכב הציגו תעודת זהות, רשיון נהיגה בתוקף, אם אין תעודת זהות אז דרכון וכמובן כרטיס אשראי.

12. גילאים. ברוב הסוכנויות מינימום גיל השכרת הרכב הוא  24, בסוכנויות מסוימות יאפשרו השכרה לצעירים מגיל זה וצעירים יותר אך ההשכרה תיהיה כרוכה בתשלום נוסף.

13. בעל הרישיון יצטרך ליהיות עם שנה אחת לפחות ניסיון על הכביש.

14. שימו לב דגמי הרכב או נפח המנוע לא מובטחים, כאשר אתם מזמינים רכב, למשל באינטרנט וביקשתם רכב מסוים יכול ליהיות שעד שתגיעו לנקודת האסיפה המלאי יאזל, הסוכנות אינה חייבת לספק לכם את הרכב הספציפי שביקשתם, הם כן חייבים לספק רכב דומה. בדרך כלל הסוכנות תשדרג את הרכב המבוקש.

15. דמי שינוע , כאשר הנכם לוקחים את הרכב בעיר מסוימת ומחזירים בעיר שונה, אזי המחיר יעלה יותר. בעיקר לגבי אילת וים המלח, כך גם אם אתם מבקשים את הרכב במקום מסוים או בנתב"ג,ישנה תוספת על דמי שינוע.

16. זמן ההזמנה. רוב הרכבים ישמרו לכם עד שעה אחת לאחר הזמן בו הייתם אמורים לאסוף את הרכב, לגבי השדה תעופה, הרכב ישמר לכם שעה אחת לאחר שהמטוס שלם ינחת.

17. קילומטרז'. בהרבה מקרים ישנה הגבלה של קילומטרז' ליום, 250 ק"מ ליום בדרך כלל, כל קילומטר נוסף יחוייב בהתאם, בדקו היטב אם לסוכנות בה אתם שוכרים את המכונית ישנה הגבלת קילומטרז', אם אתם נוסעים לאילת למשל אז מצאו סוכנות ללא הגבלת קילומטרז'. במקרה של השכרת רכב לחודש הקילומטרז' יהיה כ 3500 ק"מ ל 30 יום.

18. דתיים. ישנם סוכנויות רכבים אשר מותאמים לדתיים, סוכנויות כשרות בהן יתנו לכם את הרכב ללא תשלום על שישי שבת.

19. החזרת הרכב. איחור בהחזרת הרכב לסוכנות יעלה לכם בקנס, כאשר איחרתם בהחזרת הרכב למועד אשר קבעתם מראש יקנסו אתכם בדרך כלל במחיר של יממה. שימו לב להגיע בזמן.

20. תקופת השכרת מינמלית היא יממה. גם אם אתם מבקשים את הרכב למספר שעות התשלום יהיה ל 24 שעות.

21. ביטול, בדרך כלל ניתן לבטל 48 שעות לפני מועד קבלת הרכב, לאחר מכן יחוייב המבטל בקנס. 

ראו גם : ביטוח השכרת רכב

זקוקים לעזרה בנושא השכרת רכב בישראל, השאירו לנו פנייה - נשמח לעזור, השרות ללא תשלום.


  ראו גם הזמנת מלון בישראל - ללא עמלות הזמנה ||  rentingcar.co.il להשכיר רכב