השכרת רכב באיטליה

 

 

איטליה היא מקום אידאלי לטיול בו, כל כך הרבה סיפורים על כך הרבה אתרים, אתרים שאנו מכירים עוד בעודנו ילדים, אם זה פומפי והר וזוב, רומא, סיציליה, טוסקנה עם חבל טוסקנה והיקבים. הדרך הטובה והיעילה ביותר לטייל באיטליה היא ללא ספק לשכור רכב באיטליה. השכרת רכב באיטליה תאפשר לכם להגיע ממקום למקום בזמן שלכם ללא לוח זמנים של רכבות או אוטובוסים, תוכלו לנסוע בנוחות, לעצור לקפה מתי שמתחשר לכם, או לפיקניק על אם הדרך ( בהחלט מומלץ). לרוב הדרכים באיטליה נוחות לנהיגה, כמעט לכל יעד ישנם שני דרכים שונים, האחת המהירה והשנייה המפותלת יותר ודרך כלל יפה יותר. אז הזמינו רכב באיטליה והטיול שלכם יהיה מענה ומבטיח.
השכרת רכב באיטליה

השכרת רכב באיטליה, ערים ויעדים נוספים :
השכרת רכב באלאסיו , השכרת רכב באי אלבה, השכרת רכב באנגני השכרת רכב באנקונה
השכרת רכב באפריליה : לחצו כאן
השכרת רכב בארזו : לחצו כאן
השכרת רכב באסקולי : לחצו כאן
השכרת רכב באסטי : לחצו כאן
השכרת רכב באבלינו : לחצו כאן
השכרת רכב באבזאנו :
לחצו כאן
השכרת רכב בבארי : לחצו כאן
השכרת רכב בברשיה : לחצו כאן
השכרת רכב בבנבנטו : לחצו כאן
השכרת רכב בברגמו : לחצו כאן
השכרת רכב בבלוניה : לחצו כאן
השכרת רכב בבולצאנו :
לחצו כאן
השכרת רכב בברנדיזי : לחצו כאן
השכרת רכב בקאמפו ואסו : לחצו כאן
השכרת רכב בקנאזאי : לחצו כאן
השכרת רכב בקזרטה : לחצו כאן
השכרת רכב בקסינו : לחצו כאן
השכרת רכב בקסנה : לחצו כאן
השכרת רכב בסיטה די קסטלו : לחצו כאן
השכרת רכב בסיטיבנובה : לחצו כאן
השכרת רכב בקורטונה : לחצו כאן
השכרת רכב בקוסנזה : לחצו כאן
השכרת רכב בקרמונה : לחצו כאן
השכרת רכב בפאבריאנו : לחצו כאן
השכרת רכב בפרארה : לחצו כאן
השכרת רכב בפוגיה : לחצו כאן
השכרת רכב בפוליגאנו : לחצו כאן
השכרת רכב בפומיה : לחצו כאן
השכרת רכב בגנואה : לחצו כאן
השכרת רכב בגרוסנטו : לחצו כאן
השכרת רכב באימפיריה : לחצו כאן
השכרת רכב בלאקוילה : לחצו כאן
השכרת רכב בלספציה : לחצו כאן
השכרת רכב למזיה טרמה : לחצו כאן
השכרת רכב בלצ'ה : לחצו כאן
השכרת רכב בליבורנו : לחצו כאן
השכרת רכב במנטובה : לחצו כאן
השכרת רכב במרוסטיקה : לחצו כאן
השכרת רכב במסטרה : לחצו כאן
השכרת רכב במודנה : לחצו כאן
השכרת רכב במונזה : לחצו כאן
השכרת רכב בנובארה : לחצו כאן
השכרת רכב באורביטו : לחצו כאן
השכרת רכב בפאביה : לחצו כאן
השכרת רכב בפרוג'יה : לחצו כאן
השכרת רכב בפסקארה : לחצו כאן
השכרת רכב בפיאצ'נזה : לחצו כאן
השכרת רכב בפיסטויה : לחצו כאן
השכרת רכב בפומפיי : לחצו כאן
השכרת רכב בפוטנזה : לחצו כאן
השכרת רכב בפראטו : לחצו כאן
השכרת רכב בריבה דל גארדה : לחצו כאן
השכרת רכב ברוסאנו : לחצו כאן
השכרת רכב בסלרנו : לחצו כאן
השכרת רכב בסורנטו : לחצו כאן
השכרת רכב בספולטו : לחצו כאן
השכרת רכב בטרנטו : לחצו כאן
השכרת רכב באודינזה : לחצו כאן
השכרת רכב בוארזה : לחצו כאן

ראו גם : השכרת רכב ביוון


ראו את העיר
פיזה

 להשכיר רכב rentingcar.co.il השכרת רכב בחו"ל

Unlimited mileage
אפשרות לנהוג ברכב ללא הגבלת קילומטר, שימו לב שיש חברות השכרת רכב באיטליה שאינם מספקות אפשרות חשובה זו ויש להם מגבלת קילומטראז', במקרה של מעבר מער לקילומטראז' המותר  היומי תשלמו סכום נכבד מאד, רצוי לבצע השכרת רכב בחו"ל מאתרים המאפשרים אולטימטד מיילג [ ללא הגבלת קילומטר]

Rental Rates & VAT
שימו לב שחלק מאתרי ההשכרת רכב באיטליה מציגים מחיר שאינו כולל מיסי נמל או מס מדינה, חשוב שבאתר שתבחרו לבצע השכרת רכב בחו"ל יופיע המחיר הכולל, כולל נושא המס המחושב ביחד עם המחיר ואינו מוסתר.

All taxes and fees
במדינות נוספות אתם נדרשים לשלם מיסים נלווים או אגרות על השכרת רכב, שימו לב שיש אתרים בהם כל האגרות, המיסים וההטלים כבר כלולים במחיר ההשכרה, לעתים ההיטלים והמיסים העקיפים עשויים להגיע לסכמוים גבוהים של עשרות עד מאות יורו, בצעו השכרת רכב בחו"ל רק מאתרים שבהם כל המיסים והאגרות כלולות.

Airport Taxes
מס נמל תעופה הוא אחד המיסים הגבוהים ביותר בעיקר באיטליה ובנמלי התעופה של איטליה בפרט, למשל בישראל הוא גבוה במיוחד, חשוב לבצע השכרת רכב בחו"ל מחברות המציינות שמנס נמל התעופה כלול במחיר, במקרים בהם מס זה אינו כלול אתם צפוים לשלם תוספת של 20-50 דולר, שימו לב לפרט חשוב זה.

24h Roadside Assistance
כאן זה כבר עניין של שרות ובטחון ולא רק עלויות, כאשר אתם במדינה זרה זה חשוב שבעתים, חשוב שתהיה לכם כתובת וטלפון לשרות ותמיכה 24 שעות ביממה, חברות השכרת רכב גדולות מספקות שרות זה באופן אוטומטי, אך לעתים חברות קטנות עשויות שלא לענות לכם מעבר לשעות הפעילות הרגילות, אם ביצעתם השכרת רכב בחו"ל בחברה קטנה ונתקעתם עם בעיה ברכב מעבר לשעות הפעילות, אתם בבעייה, 24 שעות עזרה הוא פרמטר מאד חשוב בעת ביצוע השכרת רכב.

Collision Damage Waiver
השתתפות עצמאית במקרה של התנגשות בין שני כלי רכב, ביטוח זה הינו חשוב מאד שיכלל בהצעת המחיר שאתם מקבלים עבור השכרת הרכב שכן בהעדר ביטוח שכזה כל תאונה הכי קטנה בין הרכב שלכם לרכב של אדם אחר תעלה להם הון ומדובר לעתים על עשרות אלפי יורו, בדרך כלל חברות גדולות או אתרי אינטרנט מומלצים לביצוע השכרת רכב בחו"ל כולל את הקוליז'ן דמאג' בהצעת המחיר, חפשו סימן v לדעת שאתם מוגנים.

Theft insurance
גם ביטוח גנבה חשוב באותה המידה כמו ביטוח התנגשות או נזק, אם לא עלינו גנבו לכם את הרכב בעת שהותכם בחו"ל חשוב שתהיו מוגנים על ביטוח זה אותו מספקות בעיקר חברות השכרת הרכב הגדולות, בצעו השכרת רכב רק בחברות המספקות ביטוח זה, אחרת אתם חשובים במקרה של גניבה להוצאות גבוהות, לעתים יותר מכל הטיול שלכם.
 
Third party insurance
ביטוח צד שלישי, הוא בדרך כלל בייסיק של כל חברות ההשכרה בכל העולם, קשה למצוא חברת השכרת רכב בחו"ל שאינה מספקת ביטוח צד ג אבל חשוב שלדעת שאתם מכונים גם במקרה שכזה, ישנם מספר אתרים וחברות השכרת רכב יחסית "מיושנות" שאינן כוללות את הביטוח לצד ג בהצעת המחיר עבורכם, הקפידו על כך בביצוע ההשכרה.

Road Tax
מדינות רבות בעולם מכילות כבישי אגרה [ כמו אצלנו למשל כביש 6] לא כל חברות ההשכרה כוללות את מיסי הכבישים במחיר הכולל של השכרת הרכב, למשל בישראל לרוב תשלמו על נסיעה בכל מקטע של כביש 6 שהינו בתשלום, אך חברות מסויימות במדינות מסויימות כמו למשל איטליה, גרמניה, יוון לעתים כוללות בתוך המחיר את אגרות הנסיעה על כבישים, זה בהחלט יתרון למי שמתכנן לנסוע בכבישי אגרה מהירים.
 

תנאים להשכרת רכב באיטליה [ אצל רוב חברות ההשכרה ]

1. בכדי לקבל את הרכב בחברת ההשכרה באיטליה תצטרכו להביא איתכם, אישור \ שובר השכרת הרכב, רישיון נהיגה בינלאומי, דרכון, כרטיס אשראי של בעל הכרטיס והשוכר.
2. אישור הזמנת הרכב אינו חוזה הרכב, חוזה הרכב יעשה אך ורק בעת קבלת הרכב עם חתימתו של השוכר.
3. החברה רשאית לקחת את תשלום על השכרת רכב באיטליה לפני שהלקוח קיבל את הרכב, בהתאם למדיניות חברת ההשכרה.
4. חברת ההשכרה באיטליה לא מתחייבת לספק את הרכב אשר הוזמן, החברה כן מתחייבת לספק רכב באותה קטגוריות רכבים, ברוב במקרים חברת המכוניות משדרגת את הרכב.
5. זמן השכירה מינימאלי של רכב באיטליה הוא 24 שעות, גם אם הלקוח צריך את הרכב למספר שעות בלבד, הוא יאלץ לשלם על יממה. כאשר מאחרים בהחזרת הרכב הלקוח ישלם קנס, בדרך כלל חברות ההשכרה גמישות לכחצי שעה איחור.
6. כאשר מחזירים את הרכב ותחנת החזרת הרכבים סגורה, אזי הרכב נשאר באחריות הלקוח עד אשר יחזיר את הרכב ואת המפתחות לאיש החברה, וזה יחתום על זה שהרכב הוחזר. תחנת ההחזרה תיהיה מקום אשר הוסכם עם החברה.
7. כאשר שכרתם את הרכב ולא השמשתם בכל הזמן המבוקש, כלומר החזרתם את הרכב לפני תום זמן ההשכרה, לא ינתן החזר כספי, תאלצו לשלם את הסכום הנקוב בחוזה.
8. גיל ההמינימום להשכרת רכב באיטליה יהיה 21, עם שנה ותק על הכביש, יכול ליהיות שמינימום הגילאים ישתנה מארץ לארץ. בגילאים אלו פוליסת הביטוח תיהיה יקרה יותר. גיל המקסימום ברוב הארצות יהיה 70 , כמו כן הביטוח יהיה גבוה יותר.
9. נהג נוסף - כאשר מבקשים נהג נוסף שינהג ברכב, Additional Driver , הינכם מתבקשים לשלם סכום נוסף. הנהג הנוסף יצטרך להצטייד ברשיון נהיגה. רק לשוכר הרכב מותר להתניע את המכונית.
10. רכב אשר הושכר באירופה [איטליה] רשאי לטייל בין המדינות במערב אירופה, אך לא תוכלו לנוע עם הרכב למזרח אירופה ללא אישור בכתב מחברת ההשכרה בפריז, גם בכדי לחצות את תעלת לה מאנש אתם זקוקים לאישור מחברת השכרת הרכב באיטליה.
11. בעת גניבה או נזק לרכב הינכם מחוייבים לדווח למשטרה ולחברת ההשכרה באופן מידי, במקרה של נזק ולא הודעתם באופן מידי, חברת ההשכרה לא חייבת בביטוח.
12. מחובתכם לבדוק את סוג הדלק המשמש את הרכב, חובה להחזיר את הרכב עם מיכל דלק מלא [או ע"פ החוזרה על חברת השכרה]
13. ישנן מגבלות על שינוע הרכב בארצות שבהן לא הושכר הרכב, כמו רכבות, ספינות. סעיף זה רצוי לבדוק בעת ההשכרת הרכב.
14. כל הקנסות או הדוחות אשר יתקבלו בעת תקופת ההשכרה יהיו לתשלום בידיי השוכר ולא החברה.
15. על השוכר לבדוק תקינות הרכב מעת לעת, שמן, מים וכיוצ"ב , אם הייתה תקלה ולא בדקתם זאת בתקופת ההשכרה את תקינות הרכב, חברת ההשכרה לא חייבת בביטוח.
16. בעת בעיה מכנית חובה לעצור את הרכב, חובה לדווח לחברה.
17. אסור לנהוג תחת השפעת אלכוהול או כל סם אחר.

אסור להעביר חומרים דליקים ברכב.
אסור להעביר בעלי חיים ברכב למעט חיות מחמד.
אסור להשכיר את הרכב לגורם צד שלישי.
אסור לתת שיעורי נהיגה עם הרכב המושכר.
אסור שהרכב ישמש כגורר.
אסור להעביר על גג הרכב חפצים.

18. אם הינכם מבקשים הארכת שכירות של הרכב, מחובתכם להודיע על כך לחברת ההשכרה זמן מה מראש לפני פג תוקפו של החוזה.
19. אם חברת ההשכרה מבקשת את הרכב לפני הזמן מחובתכם להחזירו.
20. במדינות מסוימות ועבור כרטיסי אשראי מסוימים ישנה המרת מטבע מיוחדת וגמישה, DCC, אפשרות אשר בה ניתן לבחור לשלם לפי המטבע אשר בארץ השכרת הרכב, או לפי המטבע של ארץ השוכר.
21. חובה לספק נתונים אישיים של השוכר, בהיעדר מידע זה חברת ההשכרה לא תספק את הרכב. מידע זה ניתן למחיקה בסניף המרכזי של החברה בארץ השוכר.
22. תנאי ביטול - תנאי הביטול משתנים מחברה לחברה. בעיקרון ניתן לבטל ללא תשלום עד שבוע לאחר ההזמנה, אם הינכם מבטלים בתוך היומיים שלפני הקבלת הרכב תחוייבו בקנס, בדרך כלל 25 יורו.