ביטול השתתפות עצמית - בהשכרת רכב

מה זה אומר ביטול השתתפות עצמית בשכרת רכב בחו"ל.

אם רכבך נפגע במהלך ההשכרה וספק הרכב מחייב אותך בסכום ההשתתפות העצמית עבור הנזק, אנו נחזיר לך את הכסף בגין כל התביעה על כל סכום הנזק המוערך כתוצאה מהתאונה שעבר הרכב, ברוב חברות השכרת הרכב בעולם ביטול השתתפות עצמית אומר גם שנזקים לגוף הרכב וחלקים ברכב אשר קורים בדרך כלל במהלך נסיעה, מכוסים.

שימו לב שחברות מסויימות גובות לכם תשלום נוסף עבור השתתפות עצמית אך שפי שתראו מייד, חלק גדול מהתקלות שכן מתקיימות אינן כלולות בתוכנית ביטול השתתפות עצמית, שנקראת בשפה מקצועית גם "ביטוח מקיף".

עדיין צריך להשאיר ערבון בכרטיס האשראי של הנהג הראשי כאשר אוספים את הרכב עבור ההשתתפות העצמית
ברוב היעדים ישנם דברים חריגים שאינם מכוסים בביטוח (אשר נקרא ביטוח מקיף). לדוגמה, שמשות, חלונות, צמיגים, מרכב תחתון, החלפת מנעול, החלפת מפתח וגרירה אשר בדרך כלל אינם מכוסים בביטוח המקיף הרגיל ולא כפוף להשתתפות העצמית. עקב זאת, דברים אלו אינם כלולים בתוכנית החזר השתתפות עצמית

יכולים להציע לך ביטוחים נוספים אשר מכסים את אותם הדברים שהתוכנית החזר השתתפות עצמית מכסה או להציע תוספת ביטוח לדברים אשר אינם מכוסים. לפעמים יכולים להציע לך את האפשרות לבטל לגמרי את ההשתתפות העצמית בתוספת מחיר.

חשוב מאד לזכור בעת השכרת רכב בחו"ל : שימו לש במקרה של תאונה בעת ביצוע של השכרת רכב בחו"ל או שריטה של האוטו או כל חברה של האוטו עליכם לדווח על כך למשטרה הקרובה למקום בוא אתם מצויים ביום המקרה ומוקדם ככל האפשר ללא דו"ח של המשטרה לא תקבלו את החזר ההשתתפות העצמית, גם אם שילמתם על השתתפות עצמאית מלאה, לאחרונה קיבלנו יותר ויותר דיווחים על לקוחות מישראל ובכלל מהעולם שרכבם נפגע, הם לא דיוחו למשטרה ולכן לא קיבלו את החזר ההשתתפות עצמאית, חברות ההשכרה מגנות על עצמן מחברות הביטוח המגנות עליהן בכדי למנוע חבלה שנגרמה מצד "המשכיר" ולא ע"י צד שלישי, לכן חשוב מאד לזכור עניין זה, באם רכבם נפגע לכו לתחנת המשטרה הקרובה ופיתחו תלונה.

 

להשכיר רכב rentingcar.co.il השכרת רכב בחו"ל